Broumov Město stromů

Entente Florale Europe

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
Jste zde: Úvod
Chyba
  • Chyba při nahrávání RSS.

Jaro v Ulitě

Zelený čtvrtek

Ve čtvrtek 21.dubna se Ulita zazelenala. Každoroční předvelikonoční a jarní rukodělné dílny přilákaly i přes slunečný jarní den zvoucí k dovádění venku téměř sedmdesát dětí a příznivců. Zpívalo se s flétnovo-zpěvným Sedmihláskem, prošlo se zlatou bránou a hned poté jsme se pustili všichni do pilného tvoření. Pletly se pomlázky, kuchtilo se v kuchyňce - každý si mohl vlastnoručně nazdobit svůj jarní zeleninový chlebíček s vajíčkovou pomazánkou, barvily se vajíčka, filcovala se ovčí vlna, pletly se jarní pavučinky, malovalo se, šilo se a jako bonus dne si každý mohl vyrobit vlastní "placku" na tašku.
Děti i dospělejší pomocníci byli spokojeni a naladěni na přicházející Velikonoce. Poděkování patří především všem, kteří v dílničkách již tradičně pomáhají. Především pak velmi děkujeme panu Honzovi Hlaváčkovi, který je velikým fanouškem dětí a Ulity a pomáhá nám při všech našich akcích. Honzo, děkujeme.

Fotogalerie - Zelený čtvrtek 21.4.2011

Den Země - 22. dubna

Prázdninový pátek zval děti k jarnímu a pořádnému úklidu celého prostoru Naší zahrady 2007, k sázení vrbové chýšky a k prvnímu opečení buřtíků. Snad sluníčko a snad prázdninový den způsobil, že do Naší zahrady přišlo jen několik málo pomocníků. Ale i přes nízkou účast dětí se nám, pracovníkům Ulity, podařilo úklid i sázení zvládnout. Poděkování za statečnou účast patří tatínkovi Petru Horkému s Vojtou a Václavem, kteří přišli...

Fotogalerie - Úklid Naší zahrady 22.4.2011

Čarodějnice v Broumově

30.duben - FILIPOJAKUBSKÁ NOC KOUZEL A ČAR... Již navečer se v prostoru Naší zahrady 2007 za Ulitou začaly slétat a scházet velmi podivná individua s větším či menším doprovodem... ČARODĚJNICE!
Ano, jako každý rok si mohly všechny kouzelchtivé osoby přijít ověřit své schopnosti... kouzlilo se, čarovalo, ale také tancovalo a dovádělo, malovalo a vyrábělo... kdo přišel, nelitoval a po dvou hravých hodinách se mohl s koňským povozem přidat k průvodu čarodějnic, jenž na Dětském hřišti zakončil svoji cestu a zároveň zahájil další celovečerní program.

Fotogalerie - Čarodějnice 30.4.2011 

Dáša Zbořilová
DDM Ulita Broumov