Broumov Město stromů

Entente Florale Europe

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
Jste zde: Úvod

Vyhlášení soutěže o nejhezčí květinovou výzdobu - "Rozkvetlý Broumov"

flowersMěsto Broumov vyhlašuje v rámci projektu „Broumov – Město stromů 2010/2011“soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu (okno, balkon, okolí domu).

Kdo se může soutěže zúčastnit

Do soutěže je možno přihlásit jakékoliv okno bytového nebo rodinného domu, balkon nebo okolí domu z Broumova, Benešova a Rožmitálu.

Všechna okna, balkóny či předzahrádky by měly být viditelné z veřejně přístupné komunikace nebo jiného veřejného prostranství. Konkrétní místo může do soutěže přihlásit kdokoliv – majitel, nájemce, soused, kolemjdoucí, apod.

Jaké kategorie se budou hodnotit

V soutěži budou hodnoceny následující kategorie:

  1. Okno (rodinného domu nebo bytu)
  2. Balkón
  3. Okolí domu (zahrádky, předzahrádky, okolí obytných domů, škol, školek, soukromých firem apod.).

Termín a místo pro podání přihlášky do soutěže

Přihlášky do soutěže můžete podávat na infocentru na Mírovém náměstí nebo na podatelně Městského úřadu Broumov, Třída Masarykova 239, nebo vhazovat do poštovní schránky infocentra umístěné u vchodu do Městského divadla nebo na podatelně Městského úřadu Broumov. Elektronická přihláška do soutěže je ke stažení na webových stránkách projektu www.broumovmestostromu.cz a po jejím vyplnění je možné ji zaslat na elektronickou adresu koordinátorky projektu Ing. Jany Durdincové – Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Podrobnější informace jsou k dispozici k nahlédnutí na webových stránkách projektu www.broumovmestostromu.cz. Uzávěrka podávání přihlášek je 31.5. 2011.

Kritéria hodnocení

Bohatost květů, kompozice, originalita.

Vyhodnocení soutěže

Vybraná odborná komise vyhodnotí soutěžící v průběhu měsíce srpna. Výherci jednotlivých kategorií budou oceněni a fotografie vítězných oken, balkónů a zahrádek budou uveřejněny v Broumovském zpravodaji a na webových stránkách www.broumov-mesto.czwww.broumovmestostromu.cz.

Cílem soutěže je nejen podpora města v prestižním evropském klání Entente Florale Europe (14. - 15.7.2011), ale především vytvoření krásného a příjemného životního prostředí místa, kde žijeme.