Broumov Město stromů

Entente Florale Europe

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
Jste zde: Úvod

Prosincové akce v rámci projektu Broumov - Město stromů

thumb__DSC8584Vánoční stromky ve školách a školkách

V týdnu 13. – 17. prosince zájemci jednotlivých tříd broumovských škol a školek mohou vyfotografovat své vánočně nazdobené stromečky – buď samotné nebo  i s celou třídou příp. besídku a fotografie s popisem zaslat na kontakt koordinátorky projektu Broumov – Město stromů 2010 – 2011. K fotografiím můžete připojit i vánoční přání. Všechny fotografie slavnostně nazdobených stromků budou k vidění na webových stránkách projektu.

 

Výroba krmítek pro ptáčky a krmení zvířátek v lese

V sobotu18. prosince děti vyrobí různá krmítka pro ptáčky a půjdou v doprovodu vedoucích umístit své výrobky naplněné ptačími dobrotami do přírody. Pořádá DDM Ulita Broumov.


Adventní zpívání pod dubem v klášterní Zahradě*

V pátek 17. prosince proběhne každoroční akce dětí z 1. stupně Masarykovy ZŠ. Děti budou v doprovodu svých učitelů zpívat vánoční koledy nejen pro dub z klášterní Zahrady*.

Celý článek...
 

Svátek Svatého Martina v Naší zahradě 2007

mainV amfiteátru Naší zahrady 2007 ve čtvrtek 11.11.2010 v podvečer svátku Svatého Martina přivítal ředitel DDM Ulita pan Miroslav Frömmel přes tři sta dětí a dospělých s rozsvícenými lampiónky. Tato každoroční akce byla letos věnována projektu Broumov - Městu stromů. A ne náhodou. V tento den tomu byly právě 3 roky, kdy byla Naše zahrada 2007 otevřena veřejnosti. Při této příležitosti byla přivítána zástupkyně Nadace Partnerství, vyhlašovatele soutěže Město stromů, paní Adéla Badáňová, která popřála lidem i zahradě hodně pěkných společných chvil v připravovaném roce projektu Broumov - Město stromů.

Celý článek...
 

Broumov ve zpravodajství České televize

thumb_ct_24O probíhajícím projektu Broumov Město stromů informovala ČT 24 v Regionálním zpravodajství 3. 11. 2010. Podívejte se na záznam reportáže.
 

Broumov má své logo pro roční projekt Město stromů

logo_bmsMěsto Broumov se stalo vítězem pátého ročníku celostátní soutěže „Město stromů“, kterou každoročně vyhlašuje Nadace Partnerství a město Strakonice.

Počátkem září Město Broumov vyhlásilo výběrové řízení na logo projektu Broumov – Město stromů 2010 – 2011. Soutěž se dělila do tří dětských kategorií podle věku a jedné kategorie dospělých. Klání se mohl zúčastnit i kolektiv. Uzávěrka soutěže byla 15. října a do tohoto data Město Broumov obdrželo přes sto padesát krásných a zajímavých návrhů.

Vzhledem k tomu, že převážná většina návrhů byly práce dětí a dětské vidění světa je jedinečné a neopakovatelné, rozhodlo se Město Broumov uspořádat výstavu, kde se představí všechny soutěžní i vítězné práce.

Celý článek...
 

Strana 10 z 13

Logo projektu

logo_bms

Kontakt

Koordinátorka projektu:
Jana Durdincová
telefon: 739 527 544

Město Broumov
Třída Masarykova 239
55014 Broumov
www.broumov-mesto.cz

znak_broumov

Návštěvnost stránek